Wersje językowe
Dlaczego my?
  • 25 lat doświadczenia i specjalizacji w CCTV

  • Doskonałe wsparcie techniczne

  • Duże magazyny w Polsce i centralne EU

  • Atrakcyjne ceny i rabaty

  • Płatności kredytowane

  • 3-letnia gwarancja

  • Produkcja i szybki serwis w Polsce

  • Szkolenia indywidualne

Cenniki do pobrania
Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

HK-SFP-1.25G-1310-DF-MM

HK-SFP-1.25G-1310-DF-MM
HK-SFP-1.25G-1310-DF-MM

Wkładka SFP TX1310nm/1.25G,RX1310nm/1.25G,LC,Multi mode and duplex fiber,1km,0~70st.C,SFP...

Gwarancja: 36 mies.

Karta katalogowa PDF

Dostępność: >1000

Cena: 79,00 zł
bez 23.00% VAT i kosztów dostawy
szt.

HK-SFP-1.25G-20-1310

HK-SFP-1.25G-20-1310
HK-SFP-1.25G-20-1310

Wkładka SFP, TX1310nm/1.25G, RX1550nm/1.25G, LC, jednomodowy, pojedyncze włókno, zasięg 20km, 0-70st.C...

Gwarancja: 36 mies.

Karta katalogowa PDF

Dostępność: 0

Cena: 102,00 zł
bez 23.00% VAT i kosztów dostawy
szt.

HK-SFP-1.25G-20-1310-DF

HK-SFP-1.25G-20-1310-DF
HK-SFP-1.25G-20-1310-DF

Wkładka SFP Hikvision, światłowód jednomodowy, typ podwójne włókno 9/125um, złącze optyczne LC, transfer 1250 Mbps, zasięg transmisji do 20 km, długość fali Tx 1310nm (-6~-1dB) / Rx 1550nm (-21dB). Temp. pracy 0-70st.C, zasilanie 3.3 VDC....

Gwarancja: 36 mies.

Karta katalogowa PDF

Dostępność: 0

Cena: 72,00 zł
bez 23.00% VAT i kosztów dostawy
szt.

HK-SFP-1.25G-20-1550

HK-SFP-1.25G-20-1550
HK-SFP-1.25G-20-1550

Wkładka SFP, TX1550nm/1.25G, RX1310nm/1.25G, LC, jednomodowy, pojedyncze włókno, zasięg 20km, 0-70st.C...

Gwarancja: 36 mies.

Karta katalogowa PDF

Dostępność: 0

Cena: 140,00 zł
bez 23.00% VAT i kosztów dostawy
szt.

PFT3950

PFT3950
PFT3950

Moduł optyczny 155M 850nm; 500m; multi-mode...

Gwarancja: 36 mies.

Karta katalogowa PDF

Dostępność: 501-1000

Cena: 244,00 zł
bez 23.00% VAT i kosztów dostawy
szt.

PFT3960

PFT3960
PFT3960

Moduł optyczny 1,25G, TX 1310 nm, RX 1550 nm; 20 km; -40°C~85°C; transmisja dwukierunkowa po jednym włóknie...

Gwarancja: 36 mies.

Karta katalogowa PDF

Dostępność: 501-1000

Cena: 260,00 zł
bez 23.00% VAT i kosztów dostawy
szt.

PFT3970

PFT3970
PFT3970

Moduł optyczny 1,25G, TX 1550 nm, RX 1310 nm; 20 km; -40°C~85°C; transmisja dwukierunkowa po jednym włóknie...

Gwarancja: 36 mies.

Karta katalogowa PDF

Dostępność: 501-1000

Cena: 398,00 zł
bez 23.00% VAT i kosztów dostawy
szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl