DS-D5A86RB/A
Dostępność: 0
bez 23.00% VAT i kosztów dostawy
Opis
Tablet interaktywny 86", rozdzielczość 4K(3840 x 2160@60Hz),format 16:9, podświetlenie 350cd/m2, kontrast 1200:1, czas odświeżani 8ms, 20-punktowe sterowanie dotykowe w podczerwieni, ochrona ekranu dotykowego. Wbudowany system: Android 5.0, 4-rdzenowy procesor Cortex-A53, pamięć RAM 2GB, pamieć 32 GB, wbudowane głośniki 2x16W. Złącza: 2 wej./ 1 wyj. HDMI, 1 wej. VGA, 2 wej./ 1 wyj. audio, 4x USB, 2x LAN. Zasilanie 100-240VAC, waga 77.76 kg, wymiary 1990x1186x118 mm, temp. pracy 0st.C-40st.C....
DS-D5A86RB/A
• 20px ultra fine writing, and 1 mm writing in diameter recognizable.
Model DS-D5A86RB/A
Screen
Diagonal Screen Size 86"
Backlight LED Backlight
Resolution 3840 x 2160 @60 Hz
Display Scale 16:9
Pixel Pitch 0.4935(H) x 0.4935(V) mm
Color 10 bit
Brightness 350 cd/m²
Contrast 1200: 1
Response Time 8 ms
Viewing Angle Horizontal 178°, vertical 178°
Interface
HDMI IN 2, Max. 4K@30Hz
HDMI Out 1, Max. 4K@60Hz
VGA In 1, Max. 1080P@60Hz
General
Power Supply 100 V to 240 VAC, 50/60 Hz
Power Consumption < 600 W
Net Weight 77.760 kg
Gross Weight (with package) 100.760 kg
Product Dimensions
(Width x Height x Thickness)
1990 x 1186 x 118 mm
Package Dimensions
(Width x Height x Thickness )
2205 x 1413 x 315 mm
Working Temperature 0℃ to 40℃
Working Humidity 10% to 90%
Built-in System
CPU 4-core Cortex-A53, 1.5 GHz
Available Models
DS-D5A86RB/A
1.TOUCH-USB Peripheral Touch Interface 2.RS-232 RS-232 Serial Port
Speaker Built-in 16 W speaker x 2