Wersje językowe
Dlaczego my?
  • 30 lat doświadczenia i specjalizacji w CCTV

  • Doskonałe wsparcie techniczne

  • Duże magazyny w Polsce i centralne EU

  • Atrakcyjne ceny i rabaty

  • Płatności kredytowane

  • 3-letnia gwarancja

  • Produkcja i szybki serwis w Polsce

  • Szkolenia indywidualne

Redukujemy koszty kolejnym agencjom ochrony poprzez Ochronę Zdalną Obiektu (OZO)

Redukujemy koszty kolejnym agencjom ochrony poprzez Ochronę Zdalną Obiektu (OZO)

Po ponad roku intensywnej pracy pozytywne rezultaty przynosi nam współpraca z Polską Izbą Ochrony przy tworzeniu krajowego standardu o nazwie Ochrona Zdalna Obiektu (OZO) dla potrzeb m.in. agencji ochrony. Pierwsze wdrożenia próbne odbyły się pod koniec 2018 roku, a obecnie nasz system zarządzania i analizy wideo wspomaga pracę operatorów w jednym z najnowocześniejszych centrum monitoringu wizyjnego w Polsce.

System sprawdził się doskonale, więc po krótkich prezentacjach przekonują się do niego kolejne agencje ochrony. W tym roku zrealizowaliśmy już wdrożenia dla kilku agencji, które natychmiast zaczęły czerpać z naszych systemów znaczące korzyści.

Dzięki wdrożonym rozwiązaniom agencje ochrony redukują liczbę pracowników fizycznych na obiektach do minimum, zastępując ich kamerami, czujnikami, głośnikami i urządzeniami do automatycznej analizy wideo. Monitorowanie setek kamer w centrum przez jednego operatora byłoby niemożliwe, gdyby nie zastosowano tam mechanizmów analizy wideo ze sztuczną inteligencją. Po uzbrojeniu systemu alarmowego systemy automatycznie zaczynają analizować obrazy z kamer i po wykryciu intruza błyskawicznie wyświetlają odpowiednie obrazy z kamer w centrum monitoringu.

Zapraszamy do współpracy agencje ochrony, zakłady przemysłowe i inne organizacje, które chciałyby zredukować liczbę pracowników ochrony fizycznej.

Poniżej link do krótkiego filmu wideo, na którym widać jak działają nasze systemy. Zapraszamy do naszego laboratorium we Wrocławiu na pełną prezentację działania systemu pracującego 24h w jednej z zaprzyjaźnionych agencji ochrony.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl